La Perle - nowy punkt na modnej mapie Polski

Autor: Wiesiek Stempak

Data publikacji: 16.05.2012 13:44

Liczba odwiedzin: 3198

Tagi: uroda, zemełka & pirowska, kraków, butik, agata zemełka, anna pirowska, dina de białynia woycikiewicz, ubrania, projektanki, designer, fashion designer, biżuteria

W Krakowie duet znanych projektantek odzieży Zemełka i Pirowska, wraz z projektantką biżuterii Diną de Białynia Woycikiewicz, otworzyły swój pierwszy butik.

La Perle - nowy butik w Krakowie.
 
La Perle - nowy butik w Krakowie.
fot. shutterstock

Ostatniego dnia marca, w samo południe, nastąpiło oficjalne otwarcie La Perle, pierwszego butiku duetu Zemełka & Pirowska z Diną de Białynia Woycikiewicz. Można tu znaleźć piękne, ręcznie wykonywane i unikatowe ubrania oraz biżuterię. Indywidualne projekty znanych w Krakowie i całej Polsce designerek, uzupełniają naturalne kosmetyki, okulary oraz obuwie. Wszystko w ciepłej, przyjaznej atmosferze.

Krakowianki chcą pokazać, że również Kraków zasługuje na takie wyjątkowe miejsce, gdzie można się umówić, przyjść zapytać o poradę, uzyskać wsparcie w doborze kreacji i dodatków. W dobrym stylu, ze smakiem i zadowoleniem. W dniu otwarcia, każdy odwiedzający otrzymywał podarunki od La Perle w postaci kosmetyków Clarena, a także słodki poczęstunek. Warto odwiedzić to wyjątkowe miejsce i znaleźć coś dla siebie.

Komentarze (1)

  • Krysia (gość)

    Krysia (gość)

    19.05.15, 15:05

    Wygraj voucher rossman o wartości 1000 zł Witaj, dziś do zdobycia mamy 3 bony o wartości 1000 zł do wykorzystania w galeriach sieci rossman. Jedynym wymogiem, do wzięcia udziału w losowaniu, jest darmowa rejestracja na naszej stronie internetowej. Nie ponosisz żadnych kosztów uczestnictwa w walce o 1000 zł jedyne czego wymagamy to kilka chwil poświęconych na rejestrację. http://rossman1000zl.5v.pl

    Zgłoś


Zamknij

Twój komentarz

Najnowsze artykuły

Najpopularniejsze artykuły

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.