Odśwież szafę w dobrej sprawie!

Autor: Materiały prasowe

Data publikacji: 04.11.2011 13:33

Liczba odwiedzin: 6049

Tagi: imprezy, imprezy dla kobiet, kobiece imprezy, wymiana ubrań, odśwież szafę w dobrej sprawie, rabat na zakupy słupsk, centrum handlowe jantar

Śledzisz najnowsze trendy mody, pędzisz za ostatnimi nowościami z wybiegów i regularnie odświeżasz swoją kolekcję ubrań. Nawet nie zauważasz, kiedy Twoja szafa zaczyna pękać w szwach i brak w niej miejsca na nowinki. Teraz dzięki wielkiej szafie, która stoi w Twoim mieście, możesz nie tylko pomóc innym, ale i zdobyć zniżkę na najnowsze kolekcje!

Lębork, Bytów, Miastko, następnie Koszalin, później Sławno i na koniec Ustka – w centrach tych miast w pierwszej połowie listopada stanie wielka szafa, która ma zachęcić mieszkańców do przynoszenia nieużywanych na co dzień, choć niezniszczonych ubrań.

Odśwież szafę w dobrej sprawie!
 
Odśwież szafę w dobrej sprawie!
fot. Polskapresse

Projekt "Odśwież szafę w dobrej sprawie" umożliwia pozbycie się z szafy nienoszonych ubrań poprzez przekazanie ich najbardziej potrzebującym - zebrane rzeczy zostaną dostarczone do PCK. Ponadto wszyscy, którzy wezmą udział w zbiórce otrzymają wyjątkową ofertę rabatową na zakup nowych rzeczy w Centrum Handlowym Jantar w Słupsku. Po oddaniu ubrań hostessy wręczą ulotkę, która pozwoli zaszaleć podczas przedświątecznych zakupów.

Kupon pozwoli na uzupełnienie garderoby dzięki zakupom w rozbudowanym CH Jantar. Uroczyste "Modne otwarcie" nowych sklepów odbędzie się 19 i 20 listopada. Na weekend przygotowano wiele atrakcji: pokazy mody, występy znanej z programu "Mam Talent" grupy akrobatycznej Everest oraz casting na twarz wiosennej kampanii reklamowej CH Jantar.

W nowej części CH Jantar swoje sklepy będą miały takie marki jak: Ryłko, Zara, Sephora, New Yorker, Pull&Bear, Bershka, Stradivarius, Tally Weijl, Pretty Girl, Reporter, Diverse, Luisa, Skarabeusz, Marilyn, Paula Roccialli.

Wielka szafa stanie w Twoim mieście już w listopadzie:

5-6 listopada – Lębork (ul. Staromiejska, przy fontannie)
7-8 listopada – Bytów (przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Armii Krajowej)
9-10 listopada – Miastko (przy dawnym Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Armii Krajowej, naprzeciwko poczty)
12-13 listopada – Koszalin (szczegóły wkrótce)
14-15 listopada – Sławno (Plac Kardynała Wyszyńskiego)
16-17 listopada – Ustka (skrzyżowanie ul. Czerwonych Kosynierów i ul. Marynarki Polskiej)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Twój komentarz

Najnowsze artykuły

Najpopularniejsze artykuły

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.