Odzież uniwersalna – propozycje modowe Blessus w Markafoni!

Autor: materiały prasowe

Data publikacji: 30.03.2012 11:36

Liczba odwiedzin: 6831

Tagi: moda, rotator, blessus, markafonia, fajne ciuchy, modne ubrania

Jedna kreacja w kilku odsłonach. Odzież projektowana przez Blessus w sprytny sposób zmienia swą formę w zależności od okazji lub nastroju kobiety. Unikatowe kolekcje autorstwa Micheala Hekmata i Marcina Korytowskiego, twórców tych innowacyjnych modowych rozwiązań są ponownie dostępne w Markafoni!

Co wyróżnia projekty Blessus? Przede wszystkim ubrania wywołują wrażenie jakby były szyte na miarę. Ponadto w projektach zaskakuje zarówno perfekcyjna dbałość o detale, jak i mistrzowska umiejętność subtelnego podkreślania atutów kobiecej sylwetki dzięki zastosowaniu draperii. Pojawia się także innowacyjny element, a jednocześnie znak rozpoznawczy marki - zamek, dzięki któremu w krótkiej chwili można przeobrazić casualową tunikę w wytworną kreację wieczorową. Wystarczy tylko dopiąć konkretne części... i gotowe! Taki pomysłowy trik „2 w 1” sprawia, że odzież ta sprawdza się na szereg okazji i jednocześnie ze względu na swą zdolność transformacji formy pozwala sporo zaoszczędzić!

„Diabeł tkwi w szczegółach” i zdaje się, że w przypadku oferty marki to powiedzenie w pełni znajduje swoje zastosowanie. W projektach widoczna jest bowiem inspiracja filozofią krawiectwa włoskiego zauważalna w niezwykle starannym wykończeniu kołnierzyka, rękawów czy draperii.

„Blessus jest jedną z ciekawszych propozycji na polskim rynku jakie udało nam się zauważyć, dlatego głęboko wierzymy, że oferta tej marki będzie odpowiedzią na modowe potrzeby wymagających klientek poszukujących w odzieży połączenia wygody z nienagannym szykiem w bardzo eleganckim wydaniu.” – powiedziała Ewa Szulc, kierownik marketingu Markafoni.

Dzieła projektantów Blessus Michaela Hekmata, ucznia Vivienne Westwood i Giambattisty Valli i Marcina Korytowskiego można teraz zakupić w naszym sklepie online w niezwykle przystępnej cenie!

Takiej okazji nie możecie przepuścić!

Markafoni
jest jednym z wiodących klubów zakupowych na świecie, którego oddziały funkcjonują w Australii, Grecji, Turcji, Korei Południowej i na Ukrainie – od września także w Polsce. Powstał w lipcu 2008 roku i obecnie skupia ponad 6,5 mln klubowiczów, którzy mogą nabyć markową odzież, kosmetyki, wyposażenie wnętrz oraz stylowe akcesoria taniej nawet o 70%. W swojej ofercie serwis posiada produkty ponad 1200 marek, również takich, które nie są dostępne w Polsce w tradycyjnym handlu. Klub prowadzi także Brand Shops: regularną sprzedaż najnowszych kolekcji najlepszych światowych marek. Markafoni Polska jest częścią Grupy Allegro.

Czytaj też:
Króki kurs uwodzenia makijażem

Unikatowa kolekcja autorstwa Micheala Hekmata i Marcina Korytowskiego.
 
Unikatowa kolekcja autorstwa Micheala Hekmata i Marcina Korytowskiego.
fot. Markafoni

Komentarze (8)

 • 21.09.16, 15:39

  Komentarz usunięty

 • 18.07.16, 21:02

  Komentarz usunięty

 • 10.07.16, 23:56

  Komentarz usunięty

 • 22.06.16, 17:38

  Komentarz usunięty

 • 26.03.16, 16:03

  Komentarz usunięty

 • 15.02.16, 21:17

  Komentarz usunięty

 • 18.12.14, 03:08

  Komentarz usunięty

 • Ann (gość)

  Ann (gość)

  05.05.12, 16:26

  Coś na wiosnę we dwoje: soundcloud.com/the_popcorn/pragnienie

  Zgłoś


Zamknij

Twój komentarz

Najnowsze artykuły

Najpopularniejsze artykuły

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.